TÜMSİAD Genel Başkanı Sert: "AB Parlamentosu Sanayi Komisyonu tarafından 3 yıl üst üste en etkin…

  • Yazı boyutu
TÜMSİAD Genel Başkanı Sert:
  "AB Parlamentosu Sanayi Komisyonu tarafından
  3 yıl üst üste en etkin…

TÜMSİAD Genel Başkanı Sert: "AB Parlamentosu Sanayi Komisyonu tarafından 3 yıl üst üste en etkin sivil toplum kuruluşu seçildik"

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Hasan Sert, TÜMSİAD'ın AB Parlamentosu Sanayi Komisyonu tarafından 3 yıl üst üste en etkin sivil toplum kuruluşu seçildiğini söyledi.
     Anadolu Fikir Platformu'nda "Türk İş Adamlarının Yeni Coğrafyalara Açılımı ve Türk Ekonomisi" konulu söyleşide konuşan Sert, TÜMSİAD olarak, 1 yıl içerisinde 80 ülkeye iş gezisi yapacaklarını ifade etti.
     TÜMSİAD'ın iş dünyasındaki 5 büyük sivil toplum derneğinden biri olduğunu belirten Sert, dernek olarak iş dünyasının gelişmesi adına bir çok çalışmalar yaptığını kaydetti.
     Sert, TÜMSİAD'ın AB Parlamentosu Sanayi Komisyonu tarafından 3 yıl üst üste dünyada en etkin sivil toplum kuruluşu seçildiğine dikkati çekerek, TÜMSİAD'ın Türkiye'de aile şirketlerinin uluslararası şirketlere dönüşmesi için eğitimler verdiğini anlattı.
    
    
    

Bu haberi 166 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir