"TÜHESFO 2012" İstanbul'da gerçekleştirilecek

  • Yazı boyutu
"TÜHESFO 2012" İstanbul'da gerçekleştirilecek

"TÜHESFO 2012" İstanbul'da gerçekleştirilecek

Uluslararası havacılık firmalarının yedek tedarikçi bulmak için Türk firmalarla bir araya geleceği Türk Havacılık Endüstrisi Sergisi & Forumu (TÜHESFO 2012) 18 ile 20 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek.
     TÜHESFO açıklamasına göre, İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve THY Teknik'in bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği sergi ve forum, 18 ile 20 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde yapılacak.
     Türk uçak sanayisinin gelişmesini, yerli endüstrinin, havacılıkta parça imalatının standartları, prosedürleri hakkında bilgi edinmesini ve bu alanda dünyada önde gelen uçak-parça imalatçıları ile bir araya gelerek ortak iş yapmaya yönelik bilgi, tecrübe paylaşımında bulunulmasını amaçlayan fuar, Türk firmalara, uçak üreticileri Airbus ve Boeing'in yanı sıra çok sayıda uluslararası firmanın parçalarının üretimi ve ortak iş birliği için önemli fırsat sunuyor.
     Boeing, Airbus, Bombardier, Embraer, ATR, Fokker, Goodrich, Pratt&Whitney ve Rolls Royce gibi havacılık sektörünün dev markaları ihtiyaç duydukları yedek parçaları kendilerine ayrılan standlarda Türk firmalara sergileyecek.
     "Bu parçaların üretimini ben yaparım" diyen şirketler bu firmalarla direk görüşme olanağı bularak, dünya devlerinin tedarikçisi olabilecek.
    
    
    

Bu haberi 162 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir