TÜGİAD yönetim kurulundan, TÜSİAD'a ziyaret

  • Yazı boyutu
TÜGİAD yönetim kurulundan, TÜSİAD'a ziyaret

TÜGİAD yönetim kurulundan, TÜSİAD'a ziyaret

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Genel Başkanı Ali Yücelen, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği'ni (TÜSİAD) ziyaret etti.
     TÜGİAD'dan yapılan açıklamaya göre, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Muharrem Yılmaz, yıllar önce üyesi olduğu ve 8. dönem yönetim kurulunda da başkan olarak sorumluluk üstlendiği TÜGİAD'ın Başkanı Yücelen ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ziyaret edildi.
     Yücelen, Yılmaz ile bir araya gelmelerinin kendileri için çok anlamlı olduğunu belirterek, "TÜSİAD-TÜGİAD işbirliğine bu dönemde ivme kazandırmamız, TÜSİAD'ın tecrübesi ve yetkinliğiyle TÜGİAD'ın yeni atılımlara dair motivasyonunu bir araya getirmemiz, hem yeni yönetimimiz hem de TÜGİAD üyeleri için çok önemli" dedi.
     TÜSİAD gibi ülke ekonomisinin dinamiklerini bünyesinde barındıran bir oluşumla birlikte, potansiyel iş fırsatları ve yeni pazarlar üzerine bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiklerini ifade eden Yücelen, şunları kaydetti:
     "2023 hedeflerine hızla koşan bir ülkenin girişimcileri olarak bu toplantıda verimli kararlar aldık. Dernek olarak sadece finansman, yatırım ya da ticaret anlamında değil girişimcilik eğitimi konusunda da projeler geliştirmeyi planlıyoruz. Bu projelerde TÜSİAD'ın manevi desteğini almak bizim için çok anlamlıydı. Bu toplantıda bunu gerçekleştirdik. Başta Muharrem Yılmaz olmak üzere tüm TÜSİAD yönetimine, yeni yönetim kurulumuza verdikleri destek için çok teşekkür ediyoruz. Tüm üyelerimizle hedefe kilitlendik. Genç ve idealist işadamları olarak 2023 hedeflerine hızla koşacağız."
    
    
    

Bu haberi 171 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir