TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın: "Türkiye, artık borç alan değil, borç veren bir…

  • Yazı boyutu
TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın:
  "Türkiye, artık borç alan değil, borç veren bir…

TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın: "Türkiye, artık borç alan değil, borç veren bir ülke haline geldi"

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Barış Aydın, "Türkiye, artık borç alan değil borç veren bir ülke haline geldi" dedi.
     TÜGİAD'ın, düzenlediği sahur organizasyonunda konuşan Aydın, Türkiye'nin son 10 yıl içerisinde hem ekonomik, hem de siyasi anlamda önemli gelişmeler kaydettiğini belirterek, "Türkiye global krizlere inat güvenli yolculuğunu sürdürmekte, istikrarlı yönetimin bir sonucu olarak bugün fikirlerine büyük önem verilen, bölgede denge unsuru olarak görülen bir konuma ulaştı. Türkiye, artık borç alan değil, borç veren bir ülke haline geldi" diye konuştu.
     TÜGİAD'ın, Türkiye'nin gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunduğunu vurgulayan Aydın, ekonomik büyüme, ihracat artışı, cari açık ve işsizlikle mücadele gibi Türk ekonomisini yakından ilgilendiren konularda TÜGİAD'ın, önemli bir misyon üstlendiğini, üyeleriyle birlikte büyük işlere imza attıklarını söyledi.
     Aydın, Ramazan'ın, insanları birbirine yakınlaştırıp, birlik ve beraberlik duygularını kuvvetlendirdiğini ifade ederek, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutladı.
     Semazen gösterisi ve tasavvuf müziği dinletisinin yapıldığı sahur programına, TÜGİAD Genel Başkanı Ali Yücelen, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, TÜGİAD üyeleri ve davetliler katıldı.
    
    
    

Bu haberi 178 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir