TÜGİAD ABD York Temsilcileri atandı -TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen ABD'de daha aktif olacaklarını…

  • Yazı boyutu
TÜGİAD ABD York Temsilcileri atandı
  -TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen ABD'de daha aktif 
  olacaklarını…

TÜGİAD ABD York Temsilcileri atandı -TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen ABD'de daha aktif olacaklarını bildirdi

Türkiye Genç iş Adamları Derneği (TÜGİAD) New York'ta düzenlenen bir resepsiyonda Amerika temsilciliğini açtığını duyurdu. ABD'de daha aktif olmak istediklerini söyleyen TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, aralarına yeni katılan mensuplarının bu ülkede lobi yapmalarına ihtiyaçları olduğunu belirtti.
     Amerika'da bundan böyle daha aktif olmak istediklerini ifade eden TÜGİAD Başkanı Yücelen, genç işadamı Engin İkiz ve aynı zamanda Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu Başkanlığı görevini yürüten Ali Çınar'ın TÜGİAD'ın ABD temsilcileri olmalarıyla oluşumlarının güç kazandığını söyledi. Yücelen, "Aramızda olmak isteyen herkese kapımız açıktır. Sizlerin burada her birinizin tek tek bir elçi gibi çalışmanıza, lobi yapmanıza ihtiyacımız var" dedi.
     Programa katılan New York Başkonsolosu Levent Bilgen de, "Vizyonumuzun, gücümüzün, duruşumuzun telaffuz edilebileceği belli eşiklere geldik, bu akşam bunun bir örneğini yaşıyoruz" diyerek, bu heyecan ve ruh birliği içerisinde Amerika'da yapılacak her türlü atılımın yanında olacaklarını kaydetti.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir