TTNET'ten "Toplante" servisi

  • Yazı boyutu
TTNET'ten "Toplante" servisi

TTNET'in sunduğu "Toplante" servisi, istenen sayıda katılımcıyla toplantı yapmak, müşterilere eğitim vermek, çevrimiçi seminer düzenlenmek, müşterilere anında destek vermek gibi hizmetleri bir arada sunuyor.


     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, TTNET'lilere özel indirimli ve Türkçe komutlu "Toplante" paketleri, şehir içi veya şehir dışı ulaşım, kırtasiye, organizasyon, ikramlar ve benzeri giderleri ayda en az yüzde 50 oranında azaltıyor.
     Toplante" ile internet olan her yerde, iki kişiden yüzlerce kişiye kadar toplantı yapmak mümkün oluyor. Toplantı yapma ihtiyacı olan KOBİ'ler, meslek birlikleri, birden fazla bayi ya da ofisleri olan işyerleri, çok sayıda müşterisiyle yoğun toplantı ihtiyacı duyan firmalar, bireysel veya kurumsal kulüp-dernek ve topluluklar ile eğitim kurumlarının kolaylıkla yararlanabileceği servisle internete bağlı herhangi bir bilgisayardan hiçbir yazılım kurmadan, tek tıkla kolayca toplantı yapılabiliyor.
    
     -Sistem nasıl işliyor-

    
     Toplante kullanmak isteyen bireysel veya kurumsal TTNET müşterisi, TTNET'lilere özel aylık 26 liradan başlayan "Toplante" paketlerinden birini satın alarak, dilediği kişileri e-mail yoluyla toplantıya davet ediyor. Davetliler bu toplantıya katıldığında herhangi bir ücret ödemiyor. Servis sayesinde katılımcılar yüz yüze konuşabiliyor, anlık yazışabiliyor, sunum yapıp Word, Excel, Powerpoint, PDF gibi dosyalarını paylaşabiliyor. Ortak tahtaya yazı yazıp çizim yapabiliyor, toplantı notlarını tutabiliyor, anket düzenleyebiliyor ve ekranındaki her şeyi paylaşabiliyorlar. Toplante'de gerçekleştirilen toplantılar daha sonra arşivden tekrar izlenebiliyor.
     Birlikte çalışma ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanan sanal toplantı hizmeti paketi "Toplante", 10 kişilik sanal toplantı odasını ve aynı anda 2 kamera ile iletişimi, TTNET'lilere aylık 39 lira yerine 26 liraya sunuyor. Toplante'nin daha geniş ve ekran paylaşım özellikli olan paketi T-Extra, 25 kişilik oda, 4 kamera ve ekran paylaşımıyla TTNET'lilere aylık 69 lira yerine 49 liraya sunuluyor.
     Şirket içi eğitimler, bayi toplantıları ve daha birçok amaçla kullanılabilecek online seminer salonları sunan T-Panel ise 250 veya 500 kişilik seminer odaları ve 1 kamerayla TTNET'lilere aylık 499 lira yerine 350 liraya sunuluyor.
    
    


Bu haberi 254 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir