TTNET'ten konuşturan internet kampanyası -TTNET, ev telefonu ve internet hizmetini tek…

  • Yazı boyutu
TTNET'ten konuşturan internet kampanyası
     -TTNET, ev telefonu ve internet hizmetini 
     tek…

TTNET'ten konuşturan internet kampanyası -TTNET, ev telefonu ve internet hizmetini tek faturayla sunuyor -Yeni kampanya ile Siemens Gigaset dect telefon da ücretsiz veriliyor

TTNET, ev telefonu ve internet paketini ücretsiz Siemens Gigaset dect telefon ile ayda 49,99 liradan başlayan fiyatlarla sunuyor.
     Yapılan açıklamaya göre, iletişim ve eğlence şirketi TTNET müşterileri, sabit telefon hizmeti ve internet hizmeti ile birlikte hediye her yöne dakikalara ve ücretsiz dect telefonuna tek bir pakette, tek bir faturayla sahip olabiliyor.
     Kampanya kapsamında yeni TTNET müşterileri modem dahil "NET6 + TTNET Alo 100 + dect telefon" paketini ayda 49,99 liraya; "NETLİMİTSİZ + TTNET Alo 100 + dect telefon paketini" ise 69,99 liraya 12 ay taahhütlü olarak alabiliyor.
     Bu kampanyaya özel tüm TTNET Alo paketleriyle her yöne +100 dakika konuşma da hediye ediliyor. Ayrıca TTNET Alo'da "Akşam 7'den Sabah 7'ye evden eve ücretsiz kampanyası" ile aylık 3.000 dakika ücretsiz konuşma fırsatı da sunuluyor.
     Müşteriler, hediye dakikalarını akşam 19.00 ile sabah 07.00 saatleri arasındaki şehir içi ve şehirlerarası ev telefonu aramalarında kullanabiliyor.
     Bu arada, 31 Mart tarihine kadar geçerli olan kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler, TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir