TTNET'ten indirimli ev telefonu ve internet hizmeti

  • Yazı boyutu
TTNET'ten indirimli ev telefonu ve internet hizmeti

TTNET'ten indirimli ev telefonu ve internet hizmeti

TTNET, yeni başlattığı kampanyayla ev telefonu ve internet hizmetini 12 ay boyunca indirimli sabit fiyat, tek fatura ve ücretsiz modem avantajıyla sunuyor.
     Yapılan açıklamaya göre, TTNET, müşterilerine sabit telefon hizmetini "TTNET Alo Konuştukça Öde" paketi ve ADSL hizmetiyle birlikte indirimli olarak sağlıyor.
     Yeni kampanyayla TTNET müşterileri, "NET6 + TTNET Alo Konuştukça" Öde paketini 48 lira yerine 12 ay boyunca sabit 44.99 liraya, "NETLİMİTSİZ +TTNET Alo Konuştukça Öde" paketini ise 78 lira yerine 12 ay boyunca sabit 64.99 liraya alabiliyor.
     Kampanyadan faydalanmak isteyen TTNET müşterileri, mevcut ev telefonu numarasını değiştirmeden TTNET Alo Konuştukça öde paketine geçebiliyor. Yeni müşterilere modem ücretsiz sunuluyor. "TTNET Alo Konuştukça Öde" paketi, aranılan yöne ve konuşulan süreye bağlı olarak ücretlendiriliyor.
     Müşteriler, şehir içi, şehirler arası, GSM ve uluslararası 1. kademe sabit telefon görüşmelerinin dakikasına sadece 10 kuruş ödüyor.
     Ayrıca TTNET Alo'da "Akşam 7'den Sabah 7'ye evden eve ücretsiz kampanyası" ile aylık 3 bin dakika ücretsiz konuşma fırsatı sunuluyor. Müşteriler, hediye dakikalarını akşam 19.00 ile sabah 07.00 saatleri arasındaki şehir içi ve şehirlerarası ev telefonu aramalarında kullanabiliyor.
     Bu arada, 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olan kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler, TTNET satış noktalarından başvuru yapabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 101 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir