TTNET'ten, "Dünya Saati" uygulamasına destek

  • Yazı boyutu
TTNET'ten, "Dünya Saati" uygulamasına destek

TTNET'ten, "Dünya Saati" uygulamasına destek

TTNET, tüm dünyada, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) öncülüğünde düzenlenen "Dünya Saati" uygulamasına, bu yıl da destek verecek.
     TTNET'ten yapılan açıklamaya göre, WWF tarafından iklim değişikliğine dikkat çekmek amacıyla 2007 yılında başlatılan "Dünya Saati" uygulamasını TTNET, bu yıl da destekleyecek.
     TTNET, dünya çapında düzenlenen bu etkinliğe, 23 Mart Cumartesi günü 20.30-21.30 saatleri arasında İstanbul'daki genel müdürlük binasının ışıklarını söndürerek katkı sağlayacak.
     TTNET Kurumsal İletişim Direktörü Sinan Cem Şahin, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, TTNET'in doğanın korunması ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılması konusuna duyduğu hassasiyeti vurguladı.
     Şahin, "TTNET olarak biz de 'Dünya Saati' uygulamasına katılıyor ve dünyamızı tehdit eden iklim değişikliğinin önemine dikkat çekmek amacıyla 23 Mart Cumartesi günü 20.30-21.30 saatleri arasında genel müdürlük binamızın ışıklarını söndürüyoruz. TTNET olarak, müşterilerimize sunduğumuz dijital ekosistem ile sürdürülebilir bir yaşamın doğal destekçisiyiz. Bunun yanı sıra, doğayı koruma ve sürdürülebilirliğin önemini vurgulayan tüm etkinlikleri gönülden destekliyor, bu alandaki bütün çalışmaları yakından takip ediyoruz" değerlendirmesinde bulundu.
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir