TTNET'ten ayda 7 liraya e-imza uygulaması

  • Yazı boyutu
TTNET'ten ayda 7 liraya e-imza uygulaması

TTNET'ten ayda 7 liraya e-imza uygulaması

TTNET, nitelikli elektronik imza sertifika sağlayıcısı "E-Tuğra" şirketi ile yaptığı işbirliği ile müşterilerine online ortamda ıslak imza ile aynı hukuki yetkinliğe sahip "e-imza"yı, ayda 7 liradan başlayan fiyatlar ve 24 aya varan taksit imkanıyla sunuyor.
     Şirket açıklamasına göre, TTNET güvencesiyle iki yıllık kullanım dönemini kapsayan e-imza uygulamasına sahip olmak isteyenler, bu hizmete tek ödemede 159 liraya sahip olabiliyor.
     E-imza uygulaması, güvenilir bir kimliklendirme ve onay mekanizmasıyla, bireylerin ve kurumların elektronik ortamda işlem yapabilmesini sağlıyor. Islak imza kullanımının gerektirdiği kağıt tabanlı işlemleri ortadan kaldırmasıyla iş süreçlerini hızlandıran e-imza uygulaması, verimliliği artırıyor.
     E-imza bugün pek çok gerçek ve tüzel kişi tarafından kamu kurumlarıyla yapılan işlemlerde; e-devlet, e-ticaret, e-belediye gibi uygulamalarda ve özellikle banka, finans ve sigorta sektöründeki işlemlerde yoğun olarak kullanılıyor.
     Elektronik imza, 2012 sonu itibari ile MERSİS bünyesinde tüm ticari sicil işlemlerinde zorunlu olarak kullanılmaya başlandı. E-imza kampanyası hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; TTNET satış noktalarını ziyaret etmesi gerekiyor.
    
    
    

Bu haberi 172 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir