TTNET'ten 39,99 liradan başlayan ev telefonu ve internet kampanyası

  • Yazı boyutu
TTNET'ten 39,99 liradan başlayan ev telefonu ve internet kampanyası

TTNET, yeni başlattığı kampanyayla, ev telefonu ve internet hizmetini 12 ay boyunca indirimli sabit fiyat ve tek fatura avantajıyla sunuyor

TTNET, yeni başlattığı kampanyayla, ev telefonu ve internet hizmetini 12 ay boyunca indirimli sabit fiyat ve tek fatura avantajıyla sunuyor.
     TTNET açıklamasına göre, TTNET internet ve ev telefonu hizmetini tek faturayla ve avantajlı fiyatlarla müşterilerine sunarken mevcut ev telefonu numarasını değiştirmek istemeyen müşteriler de, numarasını değiştirmeden ve kesintisiz olarak TTNET Alo'ya geçebiliyorlar. Ayrıca kampanyadan faydalanan yeni müşterilere modem ücretsiz sunuluyor.
     Sabit telefon hizmetini "TTNET Alo Konuştukça Öde" paketi ve ADSL hizmeti ile birlikte paket olarak sunan TTNET, "NET6 + TTNET Alo Konuştukça Öde" paketini 47 lira yerine 12 ay boyunca sabit 39,99 liraya, "Net Limitsiz + TTNET Alo Konuştukça Öde" paketini ise 74 lira yerine 12 ay boyunca sabit 59,99 liraya sunuyor. Müşteriler, dilerlerse telefon ve internet hizmetlerinde yer alan paketlerden istediklerini seçerek kendi paketlerini de oluşturabiliyorlar.
     "TTNET Alo Konuştukça Öde" paketi, aranılan yöne ve konuşulan süreye bağlı olarak ücretlendiriliyor. Müşteriler, şehir içi, şehirler arası, GSM ve uluslararası 1'inci kademe sabit telefon görüşmelerinin dakikasına 10 kuruş ödüyor.
     Ayrıca TTNET Alo'da "Akşam 7'den Sabah 7'ye evden eve ücretsiz kampanyası" ile aylık 3 bin dakika ücretsiz konuşma fırsatı sunuluyor. Müşteriler, hediye dakikalarını akşam 19.00 ile sabah 07.00 saatleri arasındaki şehir içi ve şehirler arası ev telefonu aramalarında kullanabiliyorlar.
    
    
    


Bu haberi 270 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir