TTNET Pratik Çözüm, ADSL abonelerinin sorunlarını ücretsiz çözüyor

  • Yazı boyutu
TTNET Pratik Çözüm, ADSL abonelerinin sorunlarını ücretsiz çözüyor

TTNET Pratik Çözüm, ADSL abonelerinin sorunlarını ücretsiz çözüyor

TTNET, uluslararası ödüllü TTNET Pratik Çözüm Uygulaması'yla, ADSL abonelerinin sorunlarını ücretsiz çözüyor.
     Yapılan açıklamaya göre, TTNET'in Türkiye'de ilk kez ADSL müşterilerine sunduğu uygulama ile ayar ve bağlantı sorunları güvenli bir biçimde ortadan kaldırılıyor.
     TTNET, ADSL bağlantı ve modem ayarlarıyla ilgili problemleri otomatik olarak tespit ederek çözümüne yardımcı olan TTNET Pratik Çözüm Uygulaması'nı Tüm TTNET ADSL abonelerine ücretsiz olarak sundu. TTNET Pratik Çözüm Uygulaması, ABD'nin en prestijli ödül organizasyonlarından Stevie International Business Awards 2012'de, "Yılın En İyi Ürün ya da Servisi - Tüketici Ürünleri" kategorisinde bronz ödüle layık bulundu.
     Açıklamada bilgisayar kaynaklı problemleri olan, Internet Explorer sorunu yaşayan, yerel ağ ayarları ve kablosuz ağ bağlantı sıkıntısı olan, sayfa açarken zorlanan TTNET abonelerinin, http://pratikcozum.ttnet.com.tr adresinden indirebilecekleri programla, bu sorunlarını kolaylıkla çözebileceğine yer verildi.
    
    
    

Bu haberi 208 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir