TTNET Online İşlem Merkezi kullanımı yüzde 100 arttı

  • Yazı boyutu
TTNET Online İşlem Merkezi kullanımı yüzde 100 arttı

TTNET Online İşlem Merkezi kullanımı yüzde 100 arttı

TTNET müşterilerinin yoğun ilgi gösterdiği TTNET Online İşlem Merkezi'nde 2012 yılında en çok yapılan işlemler, fatura görüntüleme, kota sorgulama ve paket bilgisi görüntüleme oldu.
     TTNET açıklamasına göre, TTNET Online İşlem Merkezi'nde işlem hacmi son 10 ayda yüzde 100 artış gösterdi. TTNET'in, 2012 Mart ayında daha kullanışlı, zengin içerik ve kişiselleştirilmiş hizmetlerle yenilediği Online İşlem Merkezi'nde 1,5 milyon TTNET müşterisi, internet ortamının konforundan ayrılmadan ıslak imza gerektirmeyen tüm abonelik işlemlerini yapabildi.
     Online İşlem Merkezi'nde en fazla yapılan üç işlem sırasıyla fatura görüntüleme, kota sorgulama ve tarife bilgileri sorgulama oldu. Ocak ayından bu yana Online İşlem Merkezi işlem hacmi artışı yüzde 100'e ulaştı. TTNET müşterilerinin güvenli internet profil değişikliği ve diğer işlemlere gösterdiği yüksek ilgi ise işlem setinde verilen hizmetlerde ilk 10'da yer aldı.
    
    
    

Bu haberi 124 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir