TTNET, NETDİSK paketlerinin kapasitesini artırdı

  • Yazı boyutu
TTNET, NETDİSK paketlerinin kapasitesini artırdı

TTNET, NETDİSK paketlerinin kapasitesini artırdı

TTNET, bulut hizmeti NETDİSK paketlerinin kapasitesini 1 GB'den 20 GB'ye çıkardı.
     TTNET açıklamasına göre, TTNET, müşterilerinin artan veri depolama ihtiyaçlarını karşılamak için, bulut hizmeti NETDİSK paketlerinin kapasitesini artırdı. TTNET, müşterilerine ücretsiz sunduğu 1 GB'lik kapasiteyi 20 GB'ye, aylık 4.99 lira ücretle sunduğu 50 GB kapasiteyi ise 100 GB'ye yükseltti.
     Verilen bilgilere göre, araştırmalar, yaklaşık bir yıl içinde bilgisayarların ve sabit disklerin yüzde 13'ünün arızalandığını, kişisel dosyaların yüzde 50'sinin kaybolduğunu ya da yanlışlıkla silindiğini gösteriyor. NETDİSK, dosyaları kaybetme korkusunu ortadan kaldırıyor, sınırsız ve süresiz olarak yedekliyor. NETDİSK ile en değerli anılara, en önemli bilgilere, en kritik dosyalara online yedekleme ile istenilen yerden anında ulaşmak mümkün oluyor.
     NETDİSK, çok hızlı bir şekilde kuruluyor ve otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Yedeklenen dosyaların üzerinde yapılan değişiklikleri de takip ederek, ihtiyaç halinde eski haline ulaşmayı mümkün hale getiriyor. Albüm özelliğiyle resimler hızlı bir şekilde izlenebiliyor.
     Ara yüzü sadeleşen NETDİSK ile dosyalar daha kolay ve basit adımlarla hızlı bir şekilde yedekleniyor. TTNET müşterileri, kendilerine ücretsiz sunulan 20 GB'lik yüksek kapasiteli deneme paketi ile NETDİSK'in ayrıcalığını yaşıyorlar.
    
     -Veri güvenliği nasıl sağlanıyor--
    
     NETDİSK'e yüklenen veriler, üç farklı coğrafi bölgedeki üç farklı veri merkezinde tutuluyor. Böylelikle herhangi bir bölgede doğal afet meydana gelse dahi dosyalara erişilebiliyor. NETDİSK'te dokümanlar en yüksek uluslararası standartlarla göre şifreli şekilde saklanıyor. NETDİSK üzerindeki tüm iletişim, bankaların da kullandığı bir teknolojiyle; şifrelenmiş SSL (Secure Sockets Layer) kanalından gerçekleşiyor.
     Öğrenciler, tezlerini, ödevlerini NETDİSK'e yükleyerek okulda, evde, arkadaşında ya da kafede aynı doküman üzerinden çalışmaya devam edebilecekler. Ayrıca işle ilgili dokümanlar, fotoğraflar, film ve müzik dosyaları da güvenli bir biçimde saklanabilecek. Çekilen videolar da arkadaşlarla paylaşılabilecek.
    
    
    

Bu haberi 144 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir