TTNET NETDİSK ile fotoğraf ve belgeler Tivibu Ev'de görülebilecek

  • Yazı boyutu
TTNET NETDİSK ile fotoğraf ve belgeler Tivibu Ev'de görülebilecek

TTNET NETDİSK ile fotoğraf ve belgeler Tivibu Ev'de görülebilecek

TTNET NETDİSK'e deponan fotoğraf ve belgeler, Tivibu Ev üzerinden görülebilecek.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, TTNET NETDİSK ile değerli anıları ve belgeleri güvenle korurken, Tivibu Ev ile izleme ve sevdiklerinizle paylaşma olanağı da sunuyor.
     TTNET, Tivibu Ev'in interaktif araçları arasına, bulut depolama ürünü NETDİSK'i de ekledi. Dijital yaşamın birçok ihtiyacına cevap veren NETDİSK, öğrencilerden işletmelere, girişimcilerden fotoğraf ve videolarını güvenle saklamak isteyen ailelere, dosyalarına istediği her an, her yerden ulaşmak isteyenlerden güvenli şekilde paylaşmak isteyenlere kadar çok geniş bir kitleye avantajlar sunuyor.
     NETDİSK üzerinde depolanan tüm fotoğraflar artık Tivibu Ev üzerinden fotoğrafların çekildiği tarihe göre görüntülenebiliyor. Bu fotoğrafları, Tivibu Ev NETDİSK aracı üzerinden tek tek ya da slideshow halinde görüntülemek mümkün hale geliyor. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için Tivibu Ev İnteraktif Servisler platformundan NETDİSK'i seçerek, TTNET tek şifresiyle giriş yapmak yeterli oluyor.
     TTNET aboneleri NETDİSK 1 gb paketinden herhangi bir bedel ödemeden faydalanabilirken, NETDİSK 50 gb'ı aylık 4,99 TL ücretle ve NETDİSK sınırsızı aylık 9,99 TL ücretle kullanabiliyor. NETLİMİTSİZ ve ULTRANETLİMİTSİZ paketlerine sahip TTNET'ler ise 30 Haziran'a kadar ücretsiz NETDİSK 50 gb kullanma şansına sahip oluyor.
    
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir