TTNET Müzik Facebook işbirliği...

  • Yazı boyutu
TTNET Müzik Facebook işbirliği...

TTNET Müzik Facebook işbirliği...

TTNET'in dijital müzik platformu TTNET Müzik'in 3 milyon şarkıya yaklaşan içeriği Facebook kullanıcılarıyla buluşacak.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, bu işbirliğiyle birlikte TTNET Müzik, Facebook'un Türkiye'deki müzik içeriğini sağlayan ilk iş ortağı oldu. Müzikseverler bundan böyle TTNET Müzik'teki en yeni şarkı ve albümleri Facebook üzerinden dinleyebilecek, paylaşabilecek ve yorum yapabilecek.
     Müzikseverler bu uygulamaya, TTNET Müzik web sitesi üzerinden Facebook hesaplarına giriş yaparak ulaşabiliyor ücretsiz üyeliklerini tamamlayınca dinledikleri şarkıları ve albümleri, hatta listeleri arkadaşlarıyla paylaşılabilecek. Tüm paylaşımlar kullanıcıların Facebook sayfasında da yer alacak. "facebook.com/music" adresi üzerinden ise tüm kullanıcılar arkadaşlarının dinlediği yerli ve yabancı albümleri, şarkıları görebilecek, kişisel listeleri paylaşıp, dinleyebilecek ve önerilen yeni, popüler müzikleri keşfedebilecek.
     Facebook ile işbirliği projesinin Türkiye'den ilk defa Facebook üzerinden "rich blok" ilan yayını ile yapılacağına dikkati çeken TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, şunları kaydetti:
     "Böylece Facebook'un tüm alanlarında yüksek trafik yaratarak, en yüksek erişime ulaşmayı sağlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca Facebook kullanıcılarına her alanda erişip, Facebook ortaklığı ile TTNET Müzik'ten şarkı dinlemelerini sağlayacağız."
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir