TTNET müşterileri ve KAZANMAKMAK üyelerine indirim fırsatı

  • Yazı boyutu
TTNET müşterileri ve KAZANMAKMAK üyelerine indirim fırsatı

TTNET müşterileri ve KAZANMAKMAK üyelerine indirim fırsatı

TTNET'in bireysel müşterilerini, "www.bonubon.com" internet adresinden yapacakları alışverişlerde yüzde 20, KAZANMAKMAK üyelerini ise yüzde 25 indirim fırsatı bekliyor.
     TTNET açıklamasına göre, TTNET'liler ve KAZANMAKMAK üyeleri, elektronik ürünlerden yeme-içmeye, tatilden sağlık ürünlerine, eğitimden spora kadar binlerce çeşit ürün ve hizmetin bulunduğu "www.bonubon.com" kampanyasından 31 Ekim'e kadar yararlanabilecek.
     Kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET'lilerin 6606'ya BONUBON boşluk TC kimlik numarasını, KAZANMAKMAK üyelerinin ise 6616'ya BONUBON boşluk ev telefon numarasını veya TC kimlik numarasını kısa mesaj servisi üzerinden göndererek şifre almaları ve bu şifreyi "www.bonubon.com" internet sitesindeki alışverişleri sırasında kullanmaları yeterli oluyor.
     Kampanya ile ilgili her türlü soru ve görüş için "444 0 375" nolu TTNET müşteri hizmetlerinden, "www.ttnet.com.tr", "www.bonubon.com", "www.kazanmakmak.com.tr" internet sitelerinden bilgi alınabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 82 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir