TTNET'lilerin kaptan olma hayalleri gerçek olacak

  • Yazı boyutu
TTNET'lilerin kaptan olma hayalleri gerçek olacak

TTNET'lilerin kaptan olma hayalleri gerçek olacak

Türkiye'nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, bireysel müşterilerinin kaptan olma hayallerini uzaktan eğitim avantajıyla gerçekleştirecek.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, TTNET'lileri istedikleri zaman ve mekanda, uzaktan eğitimle kaptanlık sınavlarına hazırlayan Amatör Denizcilik Tam Eğitim Paketi, yüzde 30 indirim avantajıyla www.amatordenizcilik.com adresinde satışa sunuldu. TTNET'liler, "Amatör Denizcilik Tam Eğitim Paketi"ne yüzde 30 indirimle 79 liraya sahip olurken, TTNET Platin müşterileri ise aynı paketten 70 liraya yararlanacak. Paket sahipleri, bilgilere istediği yerden ve istediği zamanda 7/24 erişim sağlayabilecek.
     "www.amatordenizcilik.com" adresinden "Amatör Denizcilik" paketini satın alanlar, gerekli bilgilerin yanı sıra amatör denizci belgesi deneme sınavı ve gerçek sınavla aynı sistemde online deneme sınavı paketiyle, kaptanlık hayallerini gerçekleştirmek için hazırlanacak. Eğitime katılan TTNET'liler, 3G mobil internet tarifelerinden birini satın aldıkları takdirde ise 3G internetlerini paylaşmalarını sağlayacak Jet İstasyon modemini de 59 dolar yerine 50 dolara alabilecek. 8 Ağustos'a kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için "TTNET" yazıp ardından bir boşluk bırakıp, TC kimlik numarasının 6606'ya gönderilmesi gerekiyor.
    
    
    

Bu haberi 153 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir