TTNET'liler için internette ticaret yapmak kolaylaşıyor -TTNET müşterilerine sunulan "KOBİ…

  • Yazı boyutu
TTNET'liler için internette ticaret yapmak kolaylaşıyor
     -TTNET müşterilerine sunulan "KOBİ…

TTNET'liler için internette ticaret yapmak kolaylaşıyor -TTNET müşterilerine sunulan "KOBİ e-ticaret" ve "Eko e-ticaret" paketleri 7/24 satış yapma imkanı, verimlilik, düşük maliyet ve rekabet avantajı sağlıyor

TTNET müşterilerine sunulan "KOBİ e-ticaret" ve "Eko e-ticaret" paketleri 7/24 satış yapma imkanı, verimlilik, düşük maliyet ve rekabet avantajı sağlıyor.
     TTNET açıklamasına göre, TTNET-Bilginet işbirliğiyle, TTNET müşterilerine avantajlı fiyatlarla sunulan "KOBİ e-ticaret" ve "Eko e-ticaret" paketleri, 7/24 satış yapma imkanı, verimlilik, düşük maliyet ve rekabet avantajı sağlıyor.
     Kampanya çerçevesinde TTNET'in avantajlı fiyatlarıyla sunulan "e-ticaret paketleri" ile çevrimiçi dükkan açan kullanıcılar, elde ettikleri rekabet avantajıyla pazarda daha hızlı büyüme avantajını yakalayabilecekler.
     e-ticaret paketleri ile 7/24, zamandan ve mekandan bağımsız hareket ederek geniş kitlelere ulaşma şansı elde eden TTNET'liler, iş süreçlerini etkinleştirerek günlük işlerin takibinde verimlilik elde edebilecek ve maliyetlerini düşürebilecekler.
     KOBİ ya da EKO e-ticaret paketlerini satın alan TTNET müşterileri, e-ticaret yazılımı sayesinde, çevrimiçi dükkanlarını farklı tema alternatifleri arasından seçtikleri görsellikte müşterilerinin beğenisine sunabilecekler. Buradan çevrimiçi ürün, sipariş ve satış yönetimi yapabilecekler. E-ticaret yazılımı, ücretsiz paket kurulumu, çeşitli ödeme alternatiflerinin entegrasyonu, trafik, sunucu barındırma, ürün sergileme, içerik yönetimi modüllerinin yer aldığı paketler TTNET'lilere özel avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşacak.
     TTNET'liler, "KOBİ e-ticaret paketi"ni yıllık 775 dolar yerine 595 dolardan satın alabilecekler. Sadece TTNET müşterileri için tasarlanan "Eko e-ticaret" paketi ise yıllık 325 dolar fiyatla kullanıcılara ulaşacak. TTNET müşterileri yıllık paket ücretlerini Bilginet firmasına havale veya kredi kartı yolu ile ödeyebilecekler.
     "KOBİ e-ticaret paketi" TTNET müşterilerine, B2C e-ticaret modülü, paket kurulumu, sistem kurulum eğitimi, çevrimiçi eğitim videoları, 1 adet .com/.net/.org. alan adı, standart sunucu barındırma, 30 GB./ay trafik, 1 GB. web alanı, en fazla 50 adet e-posta hesabı, 128 bit rapid SSL, aylık 7 adet ticket desteği, 1 adet sanal pos kurulum hizmeti, Pay Pal ödeme entegrasyonu, aktif/pasif 4000 adet ürün sergileme, içerik yönetimi, zoom modülü, tasarım esnekliği, gelişmiş SEO uyumluluğu, sınırsız ödeme tipi tanımlayabilme, gelişmiş rapor modülü, 250 lira değerinde Google Adwords kupon hediyesi, Markmost ve 1000 Euromessage gönderim hediyesi sunuyor.
     "EKO e-ticaret paketi"ise TTNET müşterilerine; B2C e-ticaret modülü, paket kurulumu, sistem kurulum eğitimi, çevrimiçi eğitim videoları, 1 adet .com/.net/.org alan adı, standart sunucu barındırma, 7 GB./ay trafik, 250 MB. web alanı, 5 adet e-posta hesabı, 128 bit rapid SSL, aylık 3 adet ticket desteği, Pay Pal ödeme entegrasyonu, aktif/pasif 1000 adet ürün sergileme, içerik yönetimi, tasarım esnekliği, SEO uyumluluğu, rapor modülü, 250 lira değerinde Google Adwords kupon hediyesi ve Markmost sunuyor.
     Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler www.ttnet.com.tr adresinden, ürün satın almak isteyenler ise http://www.ticaretimcoknet.com/ adresinden yararlanabilecekler.
    
    
    

Bu haberi 209 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir