TTNET'liler Darty alışverişlerini 40 lira indirimli yapacak

  • Yazı boyutu
TTNET'liler Darty alışverişlerini 40 lira indirimli yapacak

TTNET'liler Darty alışverişlerini 40 lira indirimli yapacak

Beyaz eşya ve elektronik perakende zincir mağazalar şirketi Darty'den 200 lira ve üzeri alışveriş yapan TTNET'liler 40 liralık indirimden yararlanacak.
     Yapılan açıklamaya göre, TTNET, elektronik ve beyaz eşya mağazalası Darty ile yaptığı işbirliğiyle, TTNET'lilere indirim olanağı sağlayacak. Darty'nin online alışveriş sitesi www.darty.com.tr'den 200 lira ve üzeri alışveriş yapan TTNET'liler 40 liralık indirim kazanacak.
     23 Ağustos-30 Eylül 2012 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET'lilerin, 6606'ya "DARTY" boşluk TC kimlik numarasını kısa mesaj göndererek şifre almaları yeterli olacak.
     www.darty.com.tr adresindeki "promosyon kodu" alanına indirim şifrelerini giren TTNET'liler, televizyon, bilgisayar, fotoğraf makinesi, video kamera ve ses sistemleri gibi çeşitli elektronik ürün ve beyaz eşya alışverişlerini TTNET indiriminden yararlanarak yapabilecekler.
     Kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET müşterileri, TTNET satış noktalarından, 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden veya www.ttnet.com.tr adresinden bilgi alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 164 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir