TTNET, E-Fatura Hatıra Ormanı ile Ankara'ya nefes aldırıyor

  • Yazı boyutu
TTNET, E-Fatura Hatıra Ormanı ile Ankara'ya nefes aldırıyor

TTNET, E-Fatura Hatıra Ormanı ile Ankara'ya nefes aldırıyor

TTNET, Ankara Pursaklar mevkisindeki E-Fatura Hatıra Ormanı'ndaki 2 bin 400 sedir ve mavi selvi fidanlarıyla Ankara'ya nefes aldırıyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, TTNET, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çevre ve sürdürülebilirlik konusundaki çalışmalarını sürdürüyor.
     TTNET, E-Fatura Hatıra Ormanı'nda ekimi gerçekleştirilen 2 bin 400 sedir ve mavi selvi fidanlarıyla, Türkiye'nin gelecek nesillerine daha temiz bir çevre bırakılmasına katkıda bulunuyor.
     E-fatura hizmetine geçiş yapan TTNET müşterileri, çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirirken, kağıt tüketimin azalmasına da katkıda bulunuyor.
     TTNET'in e-fatura uygulaması ve kağıt atıkların geri dönüşümü sayesinde yıllık bin 572 ton kağıt tüketimi önleniyor. Bu rakam, 786 bin kilogram karbon emisyonu, 290 bin litre yakıt kullanımı ve 2 bin 358 ağaca karşılık geliyor.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir