TTNET'den çalışanlarına dijital kartvizit

  • Yazı boyutu
TTNET'den çalışanlarına dijital kartvizit

TTNET'den çalışanlarına dijital kartvizit

TTNET, başlattığı QR kodlu kartvizit uygulaması ile çalışanlarının iletişim bilgilerinin tek bir tuşla akıllı telefonlara kolayca kaydedilmesini sağlıyor.
     TTNET'ten yapılan açıklamaya göre, TTNET çalışanları, basılı kartvizit kullanımını azaltan bu uygulama ile kartvizitlerine tanımlanan QR kodlar sayesinde, iletişim bilgilerini iş ortaklarının akıllı telefonlarına tek bir tuşla aktarabiliyor.
     Dijital dönüşümü desteklediği çalışmalar kapsamında, teknolojinin sunduğu olanakları iş süreçlerinde de uygulayan ve internet tabanlı dijital çözümlerden azami ölçüde yararlanan TTNET son olarak, QR kodlu kartvizit uygulamasına geçti.
     Şirketin, akıllı telefon veya tablet kullanmayan paydaşları için üretilen basılı QR kodlu kartvizitlerde de atık kağıt kullanarak kağıt tüketimini azalttığı belirtilen açıklamada, TTNET'in dijital ortama taşıdığı her yeni iş sürecinin, ürün ve hizmetiyle gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için bir adım daha attığı vurgulandı.
    
    
    

Bu haberi 148 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir