TTNET "3'lü Avantaj Kampanyası"

  • Yazı boyutu
TTNET "3'lü Avantaj Kampanyası"

TTNET "3'lü Avantaj Kampanyası"

TTNET, "3'lü Avantaj Kampanyası" ile internet ve ev telefonu hizmetini indirimli fiyata sunuyor. Kampanyayı tercih eden kullanıcılar, Tivibu Ev hizmetine ise ücretsiz sahip oluyor.
     Yapılan açıklamaya göre, TTNET, 3'lü Avantaj kampanyasıyla, 12 ay taahhüt veren yeni müşterilerine internet ve ev telefonu hizmetini bir arada ve indirimli fiyata sunuyor. Kampanyayı tercih eden kullanıcılar, Tivibu Ev hizmeti ve modeme de ücret ödemiyor.
     TTNET 3'lü Avantaj kampanyası ile "20 Mbps'ye kadar hızlı Limitsiz Fibernet veya Hipernet + TTNET Alo Konuştukça Öde veya Yalın İnternet" paketini kullanmak isteyenler, ücretsiz Tivibu Ev Maxi Paketi ile birlikte 12 ay boyunca aylık 49 liralık indirimli fiyattan yararlanıyor.
     20 Mbps'ye kadar hızlı Fibernet6 veya Hipernet6 + TTNET Alo Konuştukça Öde veya Yalın İnternet" paketi ise ücretsiz Tivibu Ev Maxi Paketi ile birlikte, 12 ay boyunca indirimli fiyatla ayda 34 TL'den sunuluyor. Kampanya altyapısı uygun olan lokasyonlarda verilebiliyor.
    
    
    

Bu haberi 196 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir