TTK yeni tahkimat sistemi satın alacak -Kurum, maden ocaklarında kullanılmak üzere ihaleyle 58…

  • Yazı boyutu
TTK yeni tahkimat sistemi satın alacak
  -Kurum, maden ocaklarında kullanılmak üzere 
  ihaleyle 58…

TTK yeni tahkimat sistemi satın alacak -Kurum, maden ocaklarında kullanılmak üzere ihaleyle 58 bin 250 adet "domuzdamı" denilen hazır ahşap tahkimat malzemesi alımı yapacak

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), maden ocaklarında kullanılmak üzere ihaleyle 58 bin 250 adet "domuzdamı" denilen hazır ahşap tahkimat malzemesi alımı yapacak.
     Kuruma bağlı Armutçuk, Kozlu, Üzülmez, Karadon ve Amasra Müessese müdürlükleri ocaklarında kullanılmak üzere toplam 58 bin 250 adet hazır ahşap domuzdamı (dikdörtgen veya kare prizma şeklinde tavanı tutan tahkimat sistemi) alımına yönelik ihaleye ilgili en son teklifler, 17 Ekim 2012'ye kadar kabul edilecek.
     İhale teknik şartnamesine göre, hazır ahşap domuzdamı malzemeleri meşe ve kayın cinsi ağaçlardan imal edilecek, malzemede kırıklık, çürüklük, kurt deliği ve çatlaklar bulunmayacak.
     Meşe cinsi ağaç için 2012 yılı, kayın cinsi için 2012 eylül ayı ve sonrasında kesilmiş ağaçlardan alım yapılacağı belirtilen şartnamede, malın teslim miktarlarının müesseselerin ihtiyacına göre değişebileceği bildirildi.
     Şartnamede, teslim işinin 2013 sonuna kadar tamamlanması gerektiği kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 179 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir