TTK ihaleyle iş yeri hekimi görevlendirecek

  • Yazı boyutu
TTK ihaleyle iş yeri hekimi görevlendirecek

TTK ihaleyle iş yeri hekimi görevlendirecek

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) ihaleyle 16 iş yeri hekimi görevlendirecek.
     Kurumun müessese müdürlüklerinden Amasra, Armutçuk, Karadon, Kozlu ve Üzülmez'de görevlendirilecek 16 iş yeri hekimiyle ilgili hizmet alımı ihalesine yönelik teklifler 13 Mart'a kadar kabul edilecek.
     İhale teknik şartnamesine göre, iş yeri hekimliği sertifikasına sahip 16 iş yeri hekimi, 33 ay süreyle kurumda görev yapacak.
     Amasra'da 1, Armutçuk'ta 2, Karadon'da 7, Kozluda 3 ve Üzülmez'de 3 olmak üzere görevlendirilecek 16 iş yeri hekimiyle ilgili hizmet alımı ihalesine katılacak isteklilerin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nca yetkilendirilmiş olması ve mevzuatta belirtilen şartları taşıması gerektiği bildirilen şartnamede, yüklenicilerin görev alanları içerisinde idare ile koordineli görev yapacağı belirtildi.
     Şartnamede, yüklenicinin, iş yeri hekiminin yer altı maden işletmelerinde çalışabileceğini belirtir sağlık kurulu raporunu da idareye vereceği kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 310 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir