TT Akademi'ye, Brandon Hall'den "Öğrenmede Mükemmeliyet Kategorisinde Altın Ödül"

  • Yazı boyutu
TT Akademi'ye, Brandon Hall'den "Öğrenmede Mükemmeliyet Kategorisinde 
Altın Ödül"

TT Akademi'ye, Brandon Hall'den "Öğrenmede Mükemmeliyet Kategorisinde Altın Ödül"

TT Akademi, eğitim ve gelişim sektörünün en prestijli ödüllerinden birisi olarak kabul edilen Brandon Hall Group Mükemmellik Ödüllerinden "En İyi İçerik" kategorisinde altın ödüle layık görüldü.
     Yapılan açıklamaya göre, Türk Telekom Grubu entelektüel sermayesinin gelişiminden sorumlu olan ve ülkemizin yetişkin eğitimi alanında stratejiler geliştirmeyi temel görev edinen TT Akademi tarafından üretilen TT Akademi E-English Programı, Brandon Hall Group'un organize ettiği "Mükemmeliyet Ödülleri"nde (Brandon Hall 2012 Excellence Awards) "En İyi İçerik" kategorisinde altın ödüle layık bulundu.
     Firmalara organizasyonel performanslarını artırmak amacıyla eğitim ve gelişim konusunda araştırma tabanlı çözümler sunan dünyanın önde gelen analiz ve araştırma kurumlarından Brandon Hall Group Mükemmellik Ödülleri, eğitim ve gelişim sektörünün en prestijli ödüllerinden birisi olarak kabul ediliyor.
     Yarışma başvuruları, Brandon Hall Group'un kıdemli uzman ve danışmanları ile bağımsız kıdemli uzmanlardan oluşan bir jüri tarafından projenin ihtiyacı karşılama düzeyi, öğrenim tasarımı, işlevselliği, yenilikçiliği ve ölçülebilir faydası gibi kriterlere uygun olarak değerlendiriliyor.
     Organizasyonda ödül alan şirketler arasında Microsoft, HP, IBM, Cisco, PepsiCo, Accenture, Ernst & Young, American Express, CA Technologies gibi firmalar yer alıyor.
    
    
    

Bu haberi 179 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir