TSREŞB yeni Yönetim Kurulu Üyeleri belirlendi

  • Yazı boyutu
TSREŞB yeni Yönetim Kurulu Üyeleri belirlendi

TSREŞB yeni Yönetim Kurulu Üyeleri belirlendi

Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği'nin (TSREŞB) yeni Yönetim Kurulu Üyeleri belirlendi.
     Birlikten yapılan açıklamada, Türkiye'deki tüm sigorta, reasürans ve emeklilik şirketlerini çatısı altında toplayan TSREŞB'nin, 20 Eylül 2012 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nın ardından ilk kez toplanarak Yönetim Kurulu Üyelerini belirlediği bildirildi.
     Toplam 5 üyeden oluşan TSREŞB Yönetim Kurulu, Hayat Dışı Yönetim Komitesi ile Hayat ve Emeklilik Yönetim Komitesi başkanlarının yanı sıra, her iki komiteden seçilen birer üyeden oluşuyor.
     TSREŞB Yönetim Kurulu'nda iki yıl boyunca görev yapacak isimler şöyle; TSREŞB Başkanı Recep Koçak (Işık Sigorta Genel Müdürü), Hayat ve Emeklilik Yönetim Komitesi Başkanı Mete Uğurlu (Anadolu Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü), Hayat Dışı Yönetim Komitesi Başkanı M. Kemal Olgaç (Allianz Sigorta Yönetim Kurulu Üyesi), Hayat ve Emeklilik Yönetim Komitesi Üyesi Meral Eredenk (Avivasa Emeklilik Genel Müdürü) ve Hayat Dışı Yönetim Komitesi Üyesi Serhat Süreyya Çetin (Güneş Sigorta Genel Müdürü).
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir