TŞOF Başkanı Apaydın: -"Şoför esnafının insan hayatındaki yeri tartışılmaz"

  • Yazı boyutu
TŞOF Başkanı Apaydın:
  -"Şoför esnafının insan hayatındaki 
  yeri tartışılmaz"

TŞOF Başkanı Apaydın: -"Şoför esnafının insan hayatındaki yeri tartışılmaz"

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, insan hayatında şoförlük mesleğinin çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade etti.
     Apaydın, yaptığı yazılı açıklamada, bazı basın-yayın organlarında çıkan İstanbul Esnaf Ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz'ın şoför esnafıyla ilgili yaptığı "Çürük Elma" açıklamasına, Atatürk'ün "Türk şoförü en asil duygunun insanıdır" veciz sözüyle cevap verdi. Apaydın, "Bu beyanı çok talihsiz buluyorum. Bir esnaf birlik başkanının kendi ilindeki şoför esnafına tırnakçı demesini esefle karşılıyorum" ifadelerini kullandı.
     Apaydın, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
     "Bilhassa büyükşehirlerde yaşanan istenmeyen olayların önlenmesi için yetkililerle yakın çalışma içindeyiz. Kendini bu işe vermiş şoförlüğü meslek kabul etmiş insanlarımızdan böyle yanlış davranışlar göremezsiniz. Yıllarca aynı durakta hizmet vermeye çalışan şoför esnafımızın insan hayatındaki yeri tartışılmazdır."
    
    
    

Bu haberi 123 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir