Tanaçan Kozmetik A.ş

  Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No: 306-315 Okmeydanı (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2217305 090-212-2217309
  tanacan kozemtik (Diğer)

  Trosani El /amp; Ayak Köpüğü

  • Ürün Adı : Trosani El /amp; Ayak Köpüğü

  Ürün Hakkında

  Trosani El &Ayak Köpüğü; Kışın soğuk hava, yazın da güneşin olumsuz etkilerine karşı günlük el ve ayak bakımı için idealdir. İçerdiği d-penthenol ile cildi besler, bisabolal ile de derinlemesine nemlendirir. Antibakteriyeldir. Bakterilerin oluşumunu engeller. Susuz, sabunsuz, havlusuz, pratik ve hızlı bir temizlik sağlar.

  Cilde yayılımı ve emilimi oldukça kolaydır. El ve/veya ayaklarda yapışkanlık ve yağlılık hissi bırakmaz. Hoş kokusu, el ve/veya ayaklarda uzun süre etkili olur. Ayrıca ayak kokularında da etkilidir. Köpük kıvamı ve pratik ambalajı ile kullanımı oldukça basittir, rahat sürüm sağlar. Benzersiz dokunuşu ile el ve/veya ayak bakımlarında fark yaratır.

  Trosani El &Ayak Köpüğü; Günlük el ve/veya ayak bakımlarında, el ve/veya ayakları nemlendirme amacıyla, Manikür, pedikür bakımı sonrası bakımın tamamlayıcısı olarak, El ve/veya ayak terlemesine karşı ferahlatma, yorgun el ve/veya ayakları dinlendirme ve rahatlatma, ayak kokularını giderme ve el ve/veya ayakları kokulandırma amaçlı kullanılabilir.
  Kullanımı:
  Ürün ilk kullanımından önce ambalajın içinden gelen bilye sesi değişene kadar, daha sonraki kullanımlarda hafifçe çalkalanır, bozuk para büyüklüğünde uygulama bölgesine sıkılır ve masaj yaparak yedirilir.

  Tümünü göster
  Tanaçan Kozmetik A.ş
  Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No: 306-315 Okmeydanı (Şişli / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2217305
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir