Travel Turkey Fuarı'na doğru -İzmir'de 6-9 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek fuarın basın…

  • Yazı boyutu
Travel Turkey Fuarı'na doğru
  -İzmir'de 6-9 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek
  fuarın basın…

Travel Turkey Fuarı'na doğru -İzmir'de 6-9 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek fuarın basın sponsoru olan Anadolu Ajansı "Türkiye Fotoğrafları Sergisi" açacak

Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Konferansı, 6-9 Aralık tarihleri arasında Uluslararası Fuar Alanı'nda düzenlenecek.
     İZFAŞ'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, İzmir, turizm sektörüne yeni destinasyonlar kazandıracak ve ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlayacak bir büyük organizasyona daha ev sahipliği yapacak.
     İZFAŞ, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği, ve Hannover Messe International İstanbul işbirliğinde bu yıl 6'ıncı kez gerçekleştirilecek fuara, 20'ye yakın ülke ve 60'dan fazla ilden 700'ü aşkın firma katılacak. Fuarda, Karadağ "partner ülke", Kastamonu ise "partner il" olarak yer alacak.
     Özellikle uluslararası ziyaretçilerin büyük ilgi göstermesi beklenen fuarda Türkiye'nin turizm zenginlikleri, farklı destinasyonları yerli ve yabancı turizm yatırımcılarına, acentalara, satın alıcılara ve tatil planı yapan son tüketicilere tanıtılacak.
    
     -11 ülkeden satın alma heyeti-
    
     Türkiye'ye gelen turist sayısını, turist gönderen ülke sayısını artırmak hedefiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da çok farklı ülkelerden gelen ve turizm satın almacısı niteliği taşıyan 50'ye yakın konuk fuarda ağırlanacak.
     Bu yıl, Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Konferansı için 11 ülkeden satın alma heyeti çalışması yapıldı. Türk Hava Yolları desteğiyle gerçekleştirilen Hosted Buyer programı kapsamında ABD, Azerbaycan, Danimarka, Endonezya, Hindistan, Güney Afrika, İspanya, İtalya, Uganda, Kanada ve Rusya'dan satın alma heyetleri konaklama ve ulaşım masrafları karşılanarak İzmir'e getirilecek.
     Program çerçevesinde, "özel konuk" statüsüyle fuara davet edilen yabancı turizmcilere fuar kapsamında düzenlenecek workshop programlarında, Türk turizmcilerle buluşma, bağlantı kurma olanağı sağlanacak.
     Çeşitli panel ve yarışmaların yapılacağı fuarın basın sponsoru olan Anadolu Ajansı da "Türkiye Fotoğrafları Sergisi" açacak.
    
    
    

Bu haberi 157 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir