Termo Yalitim

  Yeni sanayi sitsi 27 sok no 12 ( / / Türkiye)
  090-532-5171011 090-266-3873653
  yusuf gezer (Firma Sahibi / Ortağı)

  Trapez- Eternit Çatı Isi - Su İzolasyonu ( Yalıtım

  • Ürün Adı : Trapez- Eternit Çatı Isi - Su İzolasyonu ( Yalıtım

  Ürün Hakkında

  SPREY POLİÜRETANLA
  İŞYERİ ÇATILARININ ISI VE SU YALITIMI (İZOLASYONU)

  İş yeri çatılarında çoğunlukla Eternit, Trapez saç gibi malzemeler kullanılmaktadır.Bu çatıların en büyük sorunlarını - zaafiyetlerini aşağıdaki şekilde özetlemek mümkündür.
  1-Çatı Örtüsünün sıcak-soğuk-rüzgar etkileriyle küçük hareketleri ( yani bilinen ifadeyle çatı örtüsünün çalışması) sonucunda ek yerlerinde açılmalar, tespit vida diplerinin genişlemesi kaçınılmazdır..Bu ise çatının akması, rüzgarlı havalarda ses yapması demektir.
  2-Eternit veya trapez saçlarda ilerleyen zamanlarda oluşan delikler, çatlaklar, çürümeler çatıyı kullanılamaz hale getirmektedir.
  3-Çatı saçağı ile duvar arasında kalan boşluklar hiç bir şekilde tam olarak kapıtılamadığından buralardan da yağmur, kar, çevrenin bütün TOZLARI , hatta kuşların girişi önlenememektedir. Soğuk-sıcak rüzgarlar bu boşlukların bir tarafından girip diğer tarafından çıkarak iç mekanın aşırı soğuması veya ısınmasına sebep olmaktadır.
  4-Yalıtımsız bir çatı olduğu için de özellikle yazın iç mekanda boğucu sıcaklar, kışında dondurucu soğuklar olmaktadır.Bu ise çalışanların iş verimlerinin düşmesi hatta sık sık hasta olmalarına zemin hazırlanması demektir.
  BU SORUNLARIN - ZAAFİYETLERİN EN EKONOMİK ve KESİN ÇÖZÜMÜ, ÇATINIZA SPREY POLİÜRETANLA ISI ve SU YALITIMININ YAPILMASIDIR..
  Sprey poliüretan; sıvı poliüretanın özel donanımlı makine ve teçhizatla yüksek basınç altında sprey şeklinde yüzeye uygulanmasıdır. Bu uygulamayla sıvı poliüretandan 3-5 saniye içerisinde yüzeye yapışmış yalıtım değeri yüksek bir köpük elde edilir. Yüksek basınçla uygulanıp köpük yüzeyde oluştuğu için uygulandığı her yerde iğne deliğinin bile kapandığı yekpare bir yalıtım örtüsü meydana gelir.
  Sprey poliüretan sanayi gazlarından ( kaynak dumanları, asit buharları v.b ), tiner,boya, is, duman gibi etkilenmez. Zamanla incelmez,bozulmaz akmaz, kokmaz. Haşere barındırmaz.Yapının ömrü boyunca kullanılır. İnsan sağlığına zararlı hiçbir madde içermez.
  Sprey Poliüretan çatıya alttan veya üstten uygulanabilir. Her iki durumda da çatıdaki , ek yerleri - delik -patlak - çatlak ne varsa kapanır.Ayrıca.çatı saçak diplerindeki bütün boşluklar iğne deliği bile kalmadan kapatılır.
  Böylece bir taşla bir kaç kuş birden vurulmuş olur.
  Çatıdan yağmur, toz, kar v.b girişi tamamen önlenir.Çatı bir anlamda yenilenmiş olur. Çatınızı Hiç sorunsuz yıllarca kullanmaya devam edersiniz.Çatı yazın sıcağa , kışın soğuğa karşı yalıtılmış olur. İç mekan yazın sıcaklardan , kışın ise soğuklardan korunmuş olur.
  Çatıya alttan uygulandığında uygulandığı gibi bırakılabilir.Üstten uygulanması halinde ise üzerine Güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı boya sürülmeli veya doğrudan güneş görmeyecek şekilde kapatılmalıdır.
  Uygulama çok kısa sürelerde yapılmaktadır.Bunun için de uygulama süresi günlerle değil saatlerle ifade edilmektedir.
  Çatı sorunlarınızın çözümü, size bir telefon kadar yakındır.
  Uzak yakın demeden mobilize haldeki ekibimiz ile bölgemize hizmet etmekteyiz.

  TERMO YALITIM - 0532 517 10 11

  Tümünü göster
  Termo Yalitim
  Yeni sanayi sitsi 27 sok no 12 ( / / Türkiye)
  090-532-5171011
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir