Transformers Fall of Cybertron Playstore'da

  • Yazı boyutu
Transformers Fall of Cybertron Playstore'da

Transformers Fall of Cybertron Playstore'da

TTNET'in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Playstore, Transformers'ın son oyunu "Transformers Fall of Cybertron"u oyunseverlerle buluşturuyor. 160 TL'lik fiyat etiketiyle satışta olan "Transformers Fall of Cybertron", TTNET'lilere özel yüzde 25 indirim ve aylık 10 TL'den başlayan taksitlerle satın alınabiliyor.
     "Transformers: Fall of Cybertron", oyunseverleri Autobotlar ve Decepticonlar arasındaki savaşın en hareketli anlarının yaşandığı Cybertron gezegeninin son günlerine götürüyor.
     Bu oyunda, oyunseverler neredeyse yok edilemez olan Grimlock'un T-Rex formu ve devasa Bruticus'a dönüşen efsanevi Combaticonlar da dahil olmak üzere birçok Transformers karakterini seçerek oynayabiliyor. Transformers'ın kendi gezegenlerinden sürgünüyle sonuçlanan destansı savaşları her iki tarafın da bakış açılarıyla yaşama imkanı Fall of Cybertron'da oyunseverleri bekliyor.
     "Transformers: Fall of Cybertron" online çoklu oyuncu modunda, ister Autobot ister Decepticon tarafının seçilmesine ve kıyasıya savaşlar yapılmasına fırsat veriyor. Şimdiye kadar bir Transformers oyununda görülmüş en gelişmiş ve derin kişiselleştirme seçenekleriyle oyunseverler kendi özel karakterini oluşturabiliyor.
     TTNET'li oyunseverler, Playstore ürünlerinin ödemelerini faturalarına yansıtarak, oyunları 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabiliyor. Bunun yanında ağustos ayı boyunca TTNET faturası ile ödemelerde "Transformers Fall of Cybertron" ve diğer tüm oyunlarda geçerli olan yüzde 25 indirim fırsatından da yararlanabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 163 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir