Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden tasfiyelik eşya satışı

  • Yazı boyutu
Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden tasfiyelik eşya satışı

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden tasfiyelik eşya satışı

Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü, aralarında sigara sarma makinesinin de bulunduğu 59 grup tasfiyelik hale gelen eşyayı satacak.
     Konuya ilişkin ihale duyurusu, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 50 lira ile en çok 335 bin 616,32 lira arasında değişen, mini hoparlör, muhtelif kamera, fotoğraf makinesi, bilgisayar aksam ve parçası, karton kutu, tahta palet kapağı, iç kulaklık (Buzzer), muhtelif çamaşır ve buzdolabı aksam ve parçaları, kauçuk, euro sepet, plastik ekmek selesi, yakıt hortumu, fotokopi makinası, şalter, aleminyum şerit, servis kitapçığı, bulmaca (Sudoku), makine devir çoğaltıcı kart, elmas ucu, kondansatör ve kimyevi madde, soğutucu valf, muhtelif LCD panel, mekanik fırın saati, ocak brülör kapağı-gövdesi-slikon conta, holojen ampül, kapı kilidi, rotatif anahtar, valf, çadır (set halinde), LCD tv, muhtelif cep telefonu, cep telefonu bataryası, tansiyon aleti kabı, soket kapağı, kapı kilidi, yangın söndürme cihazı, ahşap demiryolu travers, muhtelif cep telefonu bordu, sigara sarma makinesi, tomruk, medikal malzeme (Sonda), hortumlu idrar torbası, hasta kadın bezi, muhtelif elektronik eşya, muhtelif oto parçası, muhtelif gözlük, tahta palet, motorin gibi 59 grup eşyayı açık artırma usulüyle satacak.
     İhale, 19 Eylül 2012 tarihinde saat 10.00'da Edirne Özel İdare İl Müdürlüğü ihale salonunda yapılacak.
     Güvence tutarının, en az 5 lira en çok 33 bin 561,63 lira olarak belirlendiği şartname, 10 lira karşılığında Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğü'nden alınabilecek.
    
    
    

Bu haberi 167 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir