TPF, Anadolu'da çeşitli konferanslar yapacak

  • Yazı boyutu
TPF, Anadolu'da çeşitli konferanslar yapacak

TPF, Anadolu'da çeşitli konferanslar yapacak

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) ve Retail Türkiye işbirliği ile Anadolu'nun önemli illerinde yerel perakendecilerin bilinçlendirilmesi ve farklı bakış açıları kazanması amacıyla konferanslar gerçekleştirilecek.
     TPF açıklamasına göre, federasyon bu yıl da perakende sektörünün gelişimine katkı sağlayacak önemli projelere imza atacak.
     Türkiye'nin değişik illerinde organize perakendeciliğin gelişmesi için düzenlenen "Perakende Konferansları"na bu yıl da devam edecek TPF, konferanslarda ekonomik ve sektörel büyüme beklentisine paralel olarak her bölge için ayrı temaları işleyecek.
     İlki 27 Mart'ta Erzurum'da yapılacak konferansın ana teması "Perakendede Kalkınma ve Teşvikler" olarak belirlendi. Konferans dizisinin ikinci ayağı Haziran ayı içerisinde Ankara'da "Perakendede Eğitim" başlığı ile organize edilecek.
     Ekim ayında Van'da "Perakendede Sosyal Projeler" konusu işlenecek Perakende Konferansları'nın sonuncusu ise Aralık ayında Bursa'da "Perakendede Finans ve Karlılık" temasıyla düzenlenecek.
    
    
    

Bu haberi 153 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir