TPAO, sigorta hizmeti satın alacak

  • Yazı boyutu
TPAO, sigorta hizmeti satın alacak

TPAO, sigorta hizmeti satın alacak

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürlüğü, Kuzey Marmara onshore-offshore tesislerinde yangın riski, terör, üçüncü şahıs sorumluluk ve hırsızlık sigortası hizmet alımı işlerini "açık ihale usulü" ile ihale edecek.
     TPAO'nun Kamu İhale Bülteni'nin bugünkü sayısında yayımlanan duyurusuna göre, 31 Ocak 2013-31 Ocak 2014 tarihlerini kapsayacak işin ihalesi, 17 Ocak 2013 tarihinde saat 14.30'da TPAO Genel Müdürlüğü'nde yapılacak.
     İhaleye, 5684 Sayılı Sigortacılık Kanunu'na göre Türkiye'de faaliyette bulunan ruhsatlı sigorta şirketleri katılabilecek. Plasmanın en az yüzde 50'si Londra, Kıta Avrupa ve/veya Amerika reasürörleri tarafından yapılacak. Plasman yapılan reasürörlerin yüzde 100'ünün Standard and Poors'a göre finansal güçlülük notlarının en az (BBB+) ve üstü kalitedeki veya A.M. Best'e göre de finansal güçlülük notlarının en az (A-) kalite ve üstü kalitedeki reasürans firmalarına plase edildiğini gösteren orijinal veya fotokopi kotasyon mektupları ibraz edilecek.
     İhale dokümanı, TPAO'nun resmi web sitesinde görülebilecek veya 100 lira karşılığında TPAO Makina-İkmal ve İnşaat Daire Başkanlığı Gümrük Sigorta ve Nakliyat Müdürlüğü'nden satın alınabilecek.
    
    
    

Bu haberi 191 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir