Toyota Türkiye, yeni yıla istihdamla başlıyor -Toyota Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Belgin:…

  • Yazı boyutu
Toyota Türkiye, yeni yıla istihdamla başlıyor
  -Toyota Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Belgin:…

Toyota Türkiye, yeni yıla istihdamla başlıyor -Toyota Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Belgin: -"Yeni yılla birlikte 800 işçinin alımı başlayacak ve süratle şubattan itibaren işe alıştırma dönemine gireceğiz"

Toyota Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Belgin, yeni yılla birlikte 800 işçinin alımına başlanacağını belirterek, şubat ayından itibaren işe alıştırma dönemine gireceklerini söyledi.
     Belgin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni işçi alımlarının Corolla modeline yönelik yapılacağını anlattı.
     Belgin, "Daha önce de belirttiğimiz gibi Toyota Türkiye otomobil fabrikasında çalıştırılmak üzere 800 işçi alınacaktı. Yeni yılla birlikte 800 işçinin alımı başlayacak ve süratle şubattan itibaren işe alıştırma dönemine gireceğiz" şeklinde konuştu.
     "Bu arkadaşlarımızı yeni Corolla modeli için hazır hale getirme çabası içindeyiz" diyen Belgin, "Bu işçi alımı da zaten yeni Corolla'nın üretimiyle ilgili. Bu arkadaşlarımız yeni Corolla'nın üretimiyle ilgili bir istihdam gücü oluşturacak" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 209 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir