Toyota Türkiye, üretime ara verdi -Kurumsal Strateji Planlama Genel Müdür Yardımcısı Belgin:…

  • Yazı boyutu
Toyota Türkiye, üretime ara verdi 
  -Kurumsal Strateji Planlama Genel 
  Müdür Yardımcısı Belgin:…

Toyota Türkiye, üretime ara verdi -Kurumsal Strateji Planlama Genel Müdür Yardımcısı Belgin: -"Yıllık bakımla ilgili her sene olduğu gibi bu sene de üretimi 2 hafta durdurduk"

Toyota Türkiye Kurumsal Strateji Planlama Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Belgin, bakım çalışmaları nedeniyle üretime 2 hafta ara vereceklerini söyledi.
     Belgin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 6 ve 22 Ağustos tarihleri arasında fabrikada üretimi durduracaklarını ifade etti.
     İşçilerin bakım sürecinde izin kullandığını dile getiren Belgin, "Yıllık bakımla ilgili her sene olduğu gibi bu sene de üretimi 2 hafta durdurduk. Otomotiv sektörünün çoğu genelde ağustos ayında üretimi durduruyor. Biz de ona paralel her sene olduğu gibi bu yıl da ağustos ayında 2 haftalık duruş yaptık. Bu süreçte fabrika içindeki ekipmanların temizliği, boyası ve bakımı yapılıyor. Bu durum her sene olan bir şey, ekstra bir durum değil" diye konuştu.
     Belgin, 22 Ağustos'tan itibaren üretime kaldıkları yerden devam edeceklerini bildirdi.
    
    
    

Bu haberi 149 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir