Toyota Pazarlama ve Satış AŞ: -"Türkiye'de, 2006 -2008 yılları arasında üretilen bazı…

  • Yazı boyutu
Toyota Pazarlama ve Satış AŞ:
     -"Türkiye'de, 2006 -2008 yılları arasında üretilen bazı…

Toyota Pazarlama ve Satış AŞ: -"Türkiye'de, 2006 -2008 yılları arasında üretilen bazı Yaris, Auris, Corolla, Camry ve RAV4'ün yer aldığı toplam 58 bin 154 adet araç kontrol amaçlı yetkili servislere davet edilecek"

Toyota Pazarlama ve Satış AŞ, Türkiye'de, 2006 -2008 yılları arasında üretilen bazı Yaris, Auris, Corolla, Camry ve RAV4'ün yer aldığı toplam 58 bin 154 adet aracın kontrol amaçlı yetkili servislere davet edileceğini açıkladı.
     Toyota Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, müşteri memnuniyeti önceliğiyle hareket eden Toyota'nın, araçlarındaki elektrikli cam ana anahtarının kontrolü için bir servis kampanyası düzenlediği bildirilerek, şunlar kaydedildi:
     "Elektrikli cam ana anahtarının üretimi esnasında koruyucu yağın (gres) her noktaya düzenli olarak yayılamaması sebebiyle kontak noktalarında zaman içerisinde aşınmalar meydana gelmekte ve bu aşınmalar takılma veya zaman içerisinde anahtarın çalışmamasına sebebiyet verebilmektedir.
     Türkiye'de bugüne kadar tarafımıza ulaşan herhangi bir şikayet bulunmamaktadır. Ülkemizde, toplam 58 bin 154 adet araca yönelik olarak gerçekleştirilecek olan kampanya kapsamında 2006 -2008 yılları arasında üretilen bazı Yaris, Auris, Corolla, Camry ve RAV4 araçları yer almaktadır. Toyota, tamamen kontrol amaçlı ve önleyici nitelikte olan bu kampanya için müşterilerini en kısa zamanda yetkili servislerine davet edecektir. Yaklaşık 1 saat sürecek olan işlemler ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir."
    
    
    

Bu haberi 160 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir