Toyota'nın Cenevre'deki 3 boyutlu standı otomobiller kadar ilgi çekti

  • Yazı boyutu
Toyota'nın Cenevre'deki 3 boyutlu standı otomobiller kadar ilgi çekti

Toyota'nın Cenevre'deki 3 boyutlu standı otomobiller kadar ilgi çekti

Toyota'nın Cenevre Motor Show'daki standı en az otomobiller kadar ilgi çekti.
     Ürettiği otomobillerde yeni tasarım anlayışını hayata geçiren Toyota, stand anlayışında da yeniliğe giderek fuar ziyaretçilerine büyük bir sürpriz yaptı.
     Japon kağıt katlama sanatı Origami'den esinlenerek yaratılan ve The Wave (Dalga) adı verilen yeni Toyota stand konsepti ilk kez Cenevre'de otomobil dünyası ile buluştu.
     "The Wave-Dalga" farklı tasarımı ile otomobil severlerin, otomobiller kadar ilgi gösterdiği bir stand dizaynı olarak hafızalarda yer etti.
     Otomobil fuarı standlarından tamamen farklı olarak tasarlanan ve insanları Toyota hakkında çok daha fazla şey öğrenmeye sürükleyen 3 boyutlu yeni stand dizaynı otomobil severlerin dikkatini üzerinde topladı. Heyecan veren tutkulu yeni modelleriyle gözlere de hitap eden Toyota, 3 boyutlu standıyla farklı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
     Toyota katıldığı her otomobil fuarında, stand dizaynını o ülkenin ihtiyaçlarına ve fuarın bulunduğu bölgenin özelliklerine göre dizayn edeceğini de açıkladı. Toyota böylelikle, o bölgedeki ziyaretçilerin dikkatini daha çok çekerek yeni bir tarz yaratacak.
    
    
    

Bu haberi 92 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir