Toyota'nın 55'nci ve en yeni plazası Sakarya'da hizmete girdi

  • Yazı boyutu
Toyota'nın 55'nci ve en yeni plazası Sakarya'da hizmete girdi

Toyota'nın 55'nci ve en yeni plazası Sakarya'da hizmete girdi

Toyota'nın 55'nci ve en yeni plazası Sakarya'da hizmete girdi.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Toyota'nın 3S Plaza konseptine uygun olarak, satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek olan Toyota Plaza Sandıkçı, 3 bin metrekaresi kapalı, bin 270 metrekaresi servis, 940 meterekaresi showroom ve 7 bin 500 metrekaresi açık olmak üzere toplam 10 bin 500 metrekarelik kullanım alanına sahip bulunuyor.
     Sakarya başta olmak üzere tüm bölgeye hizmet vermek amacıyla açılan Toyota Plaza Sandıkçı-da satış ve satış sonrası hizmetler için 32 kişilik uzman bir ekip bulunuyor.
     Toyota Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, "Toyota ailesinin en yeni fertlerine hoş geldiniz diyorum. Üretim tesisimizin de bulunduğu Sakarya, Toyota olarak bizim için özel bir anlam taşıyor. Sakarya'daki gücümüzü güç katacak böylesine güzel bir tesisi Toyota bayi ağına kazandıran Sandıkçı ailesi övgüyü hak etmektedir" dedi.
     Bozkurt, mutlak müşteri memnuniyetinin Toyota'nın temel ilkesi olduğunun altını çizerek "Toyota olarak hedefimiz markamızı Türkiye'de liderliğe yükseltmektir. Başarıya giden yolda müşterilerimize en iyiyi sunmak için tüm gayretimizi gösteriyoruz. Bugün açılışını yaptığımız Toyota Plaza Sandıkçı-nın da Sakarya'daki müşterilerimizi mutlu ve memnun etmek konusunda büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum. Mutlak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önceliğin yanında yeniliklerin ve öncü teknolojilerin markası olan Toyota-yı Türkiye-de zirveye taşımak için tüm çabamızı göstermeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
     Sandıkçı Otomotiv Genel Müdürü Harun Sandıkçı da Sakarya'ya layık olan mode bir plazayı hizmete açtıklarını belirterek, "Toyota'nın Türkiye'deki 55'nci plazasını Sakarya'ya kazandırdığımız için mutluyuz. Dünyanın lider otomotiv üreticisi olan Toyota'yı Sakarya'da temsil ediyor olmak gurur verici. Burada hizmete sunduğumuz plazamız ile halkımızın her türlü beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vereceğiz. Satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde müşterilerimizi en iyiyi sunmayı hedefliyoruz" değerlendirmesinde bulundu.
    
    
    

Bu haberi 93 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir