Toyota'dan Cenevre'de 3 dünya, 1 Avrupa prömiyeri

  • Yazı boyutu
Toyota'dan Cenevre'de 3 dünya, 1 Avrupa prömiyeri

Toyota'dan Cenevre'de 3 dünya, 1 Avrupa prömiyeri

Toyota, 2013 Cenevre Motor Show'da yeni Auris Touring Sports, FT-86 Open konsept ve Toyota i-Road konseptinin dünya prömiyerleri ile yeni RAV4'ün Avrupa prömiyerini gerçekleştireceğini açıkladı.
     Toyota'dan yapılan açıklamada, "Cenevre'de Avrupa prömiyerini gerçekleştirecek dördüncü nesil RAV4 temel değerlerinden ödün vermeden önceki nesillerin mirasını günümüze taşıyor. Yeni RAV4, aile kullanımını daha güçlü bir şekilde öne çıkarırken, ayırdedilen görünümü, en üst seviyedeki iç donanımı, yenilenen 4x4 sistem özellikleriyle daha keyifli ve verimli sürüş deneyimi yaşatmaya da hazırlanıyor. Cenevre'deki Avrupa prömiyerinde Yeni RAV4'ün 'Premium' ve 'Adventure' versiyonları beğenilere sunulacak" ifadeleri kullanıldı.
    
     -Yeni Auris Touring Sports-
    
     Açıklamaya göre, Cenevre Motor Show, aynı zamanda yeni Toyota Auris Touring Sports modelinin dünya prömiyerine de sahne olacak. Ön gösterimi Paris Motor Show'da yapılan Yeni Auris Touring Sports'un tüm özellikleri, boyutları ve performans verileri ilk kez Cenevre'de paylaşılacak. Çok yönlü dinamik tasarımı, geniş bagaj kapasitesi de sunan Yeni Auris Touring Sports orta sınıf Station Wagon segmentinde yeni referans noktası olacak. Segmentinde ilk tam hibrit motor teknolojisi seçeneğine sahip olan Yeni Auris Touring Sports'un farklı bir tasarımı olan 'Black' versiyonu da Toyota standında tanıtılacak.
    
     -FT-86 Open Konsept-
    
     Toyota'nın ödüllü spor otomobili GT86 modelinin yakın gelecekte ortaya çıkacak ve FT-86 Open konsepti de fuarın gözdelerinden biri olmaya aday. Toyota, dünya prömiyeri gerçekleştirilecek olan FT-86 Open konseptini spor otomobil meraklılarının beğenisine sunacak. İki kişilik Toyota i-ROAD konsepti fuarın en fazla ilgi çekecek modellerinden bir diğeri olacak. Kompakt, eğlenceli ve 0 emisyonlu Toyota i-ROAD şehirlerde kişisel sürdürülebilir ulaşım için ideal çözüm olarak sunuluyor.
    
    
    

Bu haberi 169 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir