Medya Toplu Sms Hizmetleri

  Huzurevleri Mah. 21.sokak Dış Kapı:1 İç Kapı:10 Tesisler Kavşağı Gaziler /kayapınar Diyarbakır (Kayapınar / Diyarbakır / Türkiye)
  090-412-2374888 -- 090-506-6650621
  Hakan TANER (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  TOPLU SMS KOLAY VE YÜKSEK KAZANÇ

  • İlan Sahibi : Hakan TANER
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Diyarbakır / Kayapınar
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Haziran 2018 Çarşamba
  • İlan Bitiş Tarihi : 22 Nisan 2014 Salı

  TOPLU SMS KOLAY VE YÜKSEK KAZANÇ İlan Açıklaması

  Toplu SMS Hizmetlerinde hizmet veren Medyatoplusms.com olarak, etkin ve geniş bir çevreye sahip olan insanlara kolay kazanç kapısı aralamaktayız.
  Buna göre siz de Yüksek düzeyde Toplu SMS kullanan Resmi veya özel kurumların bu ihtiyaçlarına binaen, Türkiye'nin herhangi bir ilinde ve resmi veya özel kurumlarda etkili düzeyde/konumda bulunan akrabalarınız, tanıdıklarınız, dostlarınız var ise, bu kişiler sayesinde böylesi bir kurumun medyatoplusms.com hizmetlerinden Toplu sms almasına aracılık ettiğinizde, sizler sadece bu aracılık hizmetlerinden 50.000 e varan oranlarda gelir kazanmanız mümkündür.
  Bu anlamda, örnek vermek gerekirse; Türkiye geneli geniş bir kitleye hitap eden veya Türkiye geneli şubeleri olan, bu tarzda çalışan kargo şirketleri, özel dershaneler, özel okullar, özel hastaneler, emniyet müdürlükleri, sağlık bakanlığı, seyahat acenteleri, devlet hastaneleri, siyasi parti ve dernekler, beyaz eşya-halı-giyim mağazaları, büyük marketler zinciri, konser vb.organizatörler, eczacılar odası, esnaf ve sanatkarlar odası, sendikalar,oteller, tatil köyleri, gibi sektörlerde tanıdığınız etkili olabilecek kimseler varsa bunlar aracılığıyla böylesi bir kurumu kazandırdığınızda oturduğunuz yerden ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.
  Etkin bir çevreniz var ise ve bu yönde bir yönlendirme yapabileceğinize inanıyorsanız çok rahat bir şekilde altınıza arabanızı alabilecek şekilde, birden çok kurum bağlamanız durumunda belki evinizi dahi alabileceğiniz bir sermaye edinmeniz

  Tümünü göster
  Medya Toplu Sms Hizmetleri
  Huzurevleri Mah. 21.sokak Dış Kapı:1 İç Kapı:10 Tesisler Kavşağı Gaziler /kayapınar Diyarbakır (Kayapınar / Diyarbakır / Türkiye)
  090-412-2374888 / 090-506-6650621
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir