Fuler Web Tasarım Ve Teknolojileri

  Mürselpaşa Bulvarı No:18 Mithat Postacı İş Merkezi Kat:5/9 Kahramanlar Konak İzmir (Konak / İzmir / Türkiye)
  090-232-3734374 090-232-3734374 -555-
  Erdal Çalar (Firma Sahibi / Ortağı)

  Toplu Mail Gönderimi

  Hizmet Hakkında

  Dikkatli ve uygun bir sistemle düzenli olarak yapılan mail reklam gönderimi diğer reklam yöntemlerinin yaklaşık onda biri maliyetinde olup oldukça geniş kesme ulaşarak çok iyi geri dönüşler vermektedir.

  Toplu email gönderimi

  Toplu mailing veya sadece mailing hizmeti adı ile de karşınıza çıkabilecek olan bu reklam çalışmasında firmanız, ürünleriniz veya hizmetleriniz hedeflenen kitleye e-posta yolu ile sunulmaktadır.

  Kurumsal firmalar için kendi sektörlerinde hizmet veren diğer firmalara veya sektöre ilgi duyan bireylere e-posta yolu ile ulaşılmasını mümkün kılan bu yöntemde, kişiler e-posta adreslerindeki tanıtımlar aracılığı ile web sitenizi ziyaret etmekte ve olumlu geri dönüşler alınmaktadır. Ayrıca yerel firmalar için de belirli bir bölge veya ildeki bireyleri hedef alan mailing çalışmaları yapılabilmektedir.

  Fuler Web Teknolojileri olarak yaklaşık 5 yılda oluşturmuş olduğumuz e-mail adresi database 'imiz aylık olarak profesyonel bir çalışma ile güncellenmektedir.Bir taraftan güncellenirken diğer taraftan sadece bu konuyla ilgilenen teknik bilgiye sahip personelimizle özenle e-mail adresleri toplanmakta ve ilgili kategorilere ayrılarak bilgi merkezimizde depolanmaktadır.  Yıllardır fiili olarak firmamızda uygulamış olduğumuz tanıtım mail reklam uygulaması sonucu elde etmiş olduğumuz istatistikler oldukça başarılı sonuçlar vermiştir.Tanıtımlarımızı göndermiş olduğumuz müşterilemizin talepleri üzerine bilgi merkezimizdeki verileri müşterilerimize reklam çalışması olarak paylaşmak istememizin sonucu bu hizmetimiz oluşmuştur.

  Mail Reklam Çalışması profesyonel olarak yapılması gereken ve ekipmanıyla toplu gönderime uygun olunması gereken bir çalışmadır.Dikkatli ve uygun bir sistemle düzenli olarak yapılan mail reklam gönderimi diğer reklam yöntemlerinin yaklaşık onda biri maliyetinde olup oldukça geniş kesme ulaşarak çok iyi geri dönüşler vermektedir.

  Tümünü göster
  Fuler Web Tasarım Ve Teknolojileri
  Mürselpaşa Bulvarı No:18 Mithat Postacı İş Merkezi Kat:5/9 Kahramanlar Konak İzmir (Konak / İzmir / Türkiye)
  090-232-3734374 / -555-
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir