TOKİ'den akademisyenlere konut -TOKİ, Karabük Üniversitesi'nde görevli akademik ve idari…

  • Yazı boyutu
TOKİ'den akademisyenlere konut
  -TOKİ, Karabük Üniversitesi'nde görevli akademik
  ve idari…

TOKİ'den akademisyenlere konut -TOKİ, Karabük Üniversitesi'nde görevli akademik ve idari personel için yaptığı 220 konutu sahiplerine kura ile teslim etti

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Karabük Üniversitesi'nde görevli akademik ve idari personel için yaptığı 220 konutu sahiplerine kura ile teslim etti.
     Kampüs alanına 2+1 ve 3+1 olarak yapılan dairelerin teslimi, Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz Konferans Salonu'nda noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimiyle yapıldı.
     Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üniversite olarak öğrencilere yapılan hizmetlerin yanında personelleri için çalışma yaptıklarını, bu kapsamda TOKİ ile iş birliği içinde konut yaptıklarını söyledi.
     Akademik personel için bütün imkanları sağladıklarını vurgulayan Uysal, "Yaklaşık bir yıl önce TOKİ ile bir anlaşma yaptık. Akademik ve idari personel için kampüs içinde bir yer ayarladık ve konut yapımına başladık. Şimdi konutlar tamamlandı. Sahipleri kura ile belirlendi. Üniversitemizi tercih eden akademik ve idari personel, büyükşehirlerde bulunan üniversitelerdeki imkanları ilimizde de bulacaktır. Herkese hayırlı olsun" diye konuştu.
    
    
    

Bu haberi 447 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir