TOBB-ETÜ öğrencilerinden Avea'ya ödül

  • Yazı boyutu
TOBB-ETÜ öğrencilerinden Avea'ya ödül

TOBB-ETÜ öğrencilerinden Avea'ya ödül

Avea, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB-ETÜ) öğrencileri arasında gerçekleşen anket sonucunda, "Yılın ETÜ Şirketi" seçildi.
     Avea açıklamasına göre, TOBB-ETÜ Gençlik Haftası kapsamında, 1900 öğrencinin oyu ile belirlenen ankette 25 madde oylandı. TOBB-ETÜ öğrencileri tarafından layık görüldüğü "Yılın ETÜ Şirketi" ödülünü Avea adına kabul eden Avea Ankara Kamu ve Bölge Satış Direktörü Mehmet Işık, tören sırasında konuya ilişkin değerlendirmesinde şunları ifade etti:
     "Türkiye'nin en genç operatörü Avea olarak gençler tarafından yılın şirketi seçilmiş olmamız bizler için çok anlamlı ve ayrı bir önem taşıyor. Yenilikçi ve rekabetçi kampanya ve tarifelerimizle kurulduğumuz günden bu yana her zaman gençlerin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Türkiye'nin en yenilikçi GSM operatörü Avea, gençlerin dilinden her zaman anladı. Bu ödül bizim için mutluluk ve gurur kaynağı oldu."
    
    
    

Bu haberi 126 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir