TOBB ETÜ Hastanesi'nde "Online Randevu Hizmeti"

  • Yazı boyutu
TOBB ETÜ Hastanesi'nde "Online Randevu Hizmeti"

TOBB ETÜ Hastanesi'nde "Online Randevu Hizmeti"

TOBB ETÜ Hastanesi'nin web sayfasının yenilendiği ve sayfaya Online Randevu Hizmeti'nin eklendiği bildirildi.
     Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) yapılan yazılı açıklamada, TOBB ETÜ Hastanesi'nin internet sitesinin tasarımının tamamen değiştiği belirtilerek, hastaların randevu alabilmeleri amacıyla sayfaya "Online Randevu Hizmeti"nin eklendiği ifade edildi.
     Yeni sayfa ile hastaların, form doldurarak tercih ettikleri doktor ve muayene saatini seçebilecekleri kaydedilen açıklamada, çağrı merkezi ekranına düşen bu form sonucunda çağrı merkezindeki görevlilerin kendilerine hızlı bir geri dönüş yaparak randevu işlemini tamamlayacakları belirtildi.
     Hastaların soru ve sorunlarını doktorlara danışarak çözüm yolu bulabilmelerini sağlamak amacıyla da "Doktora Danış Hizmeti" başlatıldığı, doldurulan formların başhekim ve başhekim yardımcıları tarafından yanıtlanacağı bildirildi.
     Açıklamada, ayrıca, uluslararası hastalar için orijinal dili İngilizce olan ve kısa süre içinde Rusça ve Arapça dillerinde de yayınlanacak ayrı bir mikro site oluşturularak, siteye, hastalara departmanı, bu departmanın ne gibi hizmetler verdiği, hastaneye ulaşım, hastane çevresindeki eczane, alışveriş merkezi ve otelleri gösteren Google Maps bağlantısı eklendiği duyuruldu.
     Facebook sayfalarına da yönlendirme verilen yeni web sayfasında kurumsal bilgiler, bölüm tanıtımları, doktor özgeçmişleri, e-geçmiş olsun kartı, e-bülten, sanal tur, insan kaynakları başvuruları, iletişim formu, hemşirelik hizmetleri tanıtımı, basın ile paylaşılanlar, e-laboratuvar sonuçları, anlaşmalı kurum ve kuruluşlar ve bölüm broşürlerinin yayını konularında çalışmaların devam ettiği belirtildi.
    
    
    

Bu haberi 168 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir