TOBB'dan Oda ve Borsalara kalite eğitimi -"TS-EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi"…

  • Yazı boyutu
TOBB'dan Oda ve Borsalara kalite eğitimi
  -"TS-EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi"…

TOBB'dan Oda ve Borsalara kalite eğitimi -"TS-EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almamış olan oda/borsalara yönelik planlanan özel eğitim programının ilk grup eğitimi tamamlandı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB), "TS-EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almamış olan oda/borsalara yönelik özel bir eğitim planladığı ve ilk grup eğitiminin tamamlandığı bildirildi.
     TOBB'dan yapılan yazılı açıklamada, henüz "TS-EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" almamış olan oda/borsalara yönelik Ekim-Aralık ayları arasında özel bir eğitim programı planlandığı belirtildi.
     Belgesi olmadığı tespit edilen oda ve borsaların 8 gruba ayrıldığı ifade edilerek, İlk gruba 18-20 Ekim tarihlerinde TOBB İkiz Kuleler'de eğitimin verildiği kaydedildi.
     Üçer gün süreyle verilen eğitimler "Temel Kalite", "Dokümantasyon" ve "İç Tetkik" konularını kapsadı.
     TOBB'un, Oda ve Borsalarda Kalite Yönetim Sistemi kurulmasını teşvik etmek amacıyla uzun süredir, belgenin Türkiye Akreditasyon Kurumu'ndan (TÜRKAK) akredite bir şirketten alınması kaydıyla, ilk belgelendirme ücretinin yüzde 75'ini karşıladığı belirtildi.
    
    
    

Bu haberi 134 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir