TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Yeni yıl, herkese sevinç ve huzur getirsin"

  • Yazı boyutu
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  -"Yeni yıl, herkese sevinç ve 
  huzur getirsin"

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Yeni yıl, herkese sevinç ve huzur getirsin"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yeni yılın herkese sevinç ve huzur getirmesini diledi.
     Hisarcıklıoğlu, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, yeni yılın hoşgörü ve sevginin arttığı, Türkiye'nin 2023 hedeflerine büyük adımlarla yaklaştığı bir sene olmasını istediğini belirtti.
     Hisarcıklıoğlu, 2012'de başta terör olayları, kazalar, ölümler gibi çok üzüntülü günlerin de yaşandığını ama Türkiye'nin istikrarını, üretim iştahını, müreffeh günlere olan inancını hiç kaybetmediğini kaydederek, mesajında şu ifadelere yer verdi:
     "Benim dileğim odur ki, nefret ve düşmanlık yerini, her yerde her gönülde barış ve kardeşliğe bıraksın. Birbirimizi sevelim. Dünyada ekonomi, hukuk, teknoloji, insan hakları başta olmak üzere uygarlığın her alanında büyük bir yarış var. Bize yakışan da bu yarışta zirveye oynamaktır. İnsanı yücelten ne kadar güzel değer varsa onları sahiplenmektir.
     Bizim mayamız sevgiyle, kardeşlikle yoğrulmuş. Bu duygular bize huzuru, huzur bol ticareti, ticaret de zenginliği getirecektir. Doğrusu iş dünyası olarak bizim hedeflerimiz çok çok büyük. Herkese daha fazla iş ve aş bulabilmek için, dünyanın en büyük ekonomileri arasına girmek için, insanlarımızın daha zengin olabilmesi için yorulmadan çalışmaya söz verdik.
     Yeni yıl, herkese sevinç ve huzur getirsin, 2013 umarım iz bırakan, kendini güzellikleriyle hatırlatan bir sene olur.
     Bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu ve iş dünyamız adına, bütün halkımızın ve insanlığın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum."
    
    
    

Bu haberi 189 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir