TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Ramazan mesajı: -"Bu mübarek ayda, yardımlaşmanın ve dayanışmanın…

  • Yazı boyutu
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Ramazan mesajı:
  -"Bu mübarek ayda, yardımlaşmanın ve dayanışmanın…

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'ndan Ramazan mesajı: -"Bu mübarek ayda, yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini yaşayıp, yaşatmalıyız"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ramazan'da yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğinin yaşayıp, yaşatılması gerektiğini belirtti.
     Hisarcıklıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Kuran-ı Kerim'in ayetlerinin inmeye başladığı Ramazan ayının, inananlar için güzelliklere, berekete ve yüce Allah'ın rızasına ulaşabilmede çok önemli fırsatları içinde barındırdığını belirterek, "Bu mübarek ayda, yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini yaşayıp yaşatmalıyız" ifadesini kullandı.
     Ramazan ayında paylaşmanın, sevginin, beraberliğin ve nefsi terbiye etmenin ön plana çıktığını vurgulayan Hisarcıklıoğlu, şunları kaydetti:
     "Mübarek Ramazan ayı, hepimize bereket ve huzur getirsin. Güzel ahlakın en üst mertebede uygulayıcısı ve tamamlayıcısı sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V) bereketini ve güzelliğini müjdelediği bu mübarek ayda, kardeşliğin ve hoşgörünün en üst seviyede yaşanacağına inancım sonsuzdur.
     Türk iş dünyası adına, bütün İslam aleminin mübarek Ramazan ayını kutlar, yüce Allah'tan, bütün inananların hayırlara vesile olacak dualarının ve ibadetlerinin kabul olmasını dilerim."
    
    
    

Bu haberi 162 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir