TMSF, Yonca A.Ş ve Balkaner A.Ş'nin gayrimenkullerini satışa çıkardı -Fon, şirketlerin haczedilen…

  • Yazı boyutu
TMSF, Yonca A.Ş ve Balkaner A.Ş'nin gayrimenkullerini satışa çıkardı
  -Fon, şirketlerin haczedilen…

TMSF, Yonca A.Ş ve Balkaner A.Ş'nin gayrimenkullerini satışa çıkardı -Fon, şirketlerin haczedilen gayrimenkullerinden oluşan iktisadi ve ticari bütünlüklerinin satışını, 5 Şubat 2013'te yapılacak ihalelerle gerçekleştirecek

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Yonca Yapı Endüstri A.Ş'nin haczedilen gayrimenkullerinden oluşan "Ataşehir Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" ile Balkaner Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin haczedilen gayrimenkullerinden oluşan "Manavgat Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nü satışa çıkardı.
     TMSF'nin konuya ilişkin satış ilanı, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, Yonca A.Ş'nin TMSF Kurulu tarafından oluşturulan "Ataşehir Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nün 111 milyon ABD Doları muhammen bedelle satışa çıkarılacağı bildirdi.
     TMSF Kurulu'nca Balkaner A.Ş'nin haczedilen gayrimenkullerinden oluşturulan "Manavgat Gayrimenkulleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nün de 15 milyon ABD doları muhammen bedelle satışa çıkarılacağı kaydedildi.
     Fon'un her iki satışı, 5 Şubat 2013 tarihinde kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanacağı ihalelerle gerçekleştireceği belirtildi.
    
    
    

Bu haberi 163 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir